Projekty aplikacji webowych

Poniżej znajdziesz nasze porfolio, a w nim listę serwisów i aplikacji, które stworzyliśmy lub przy których współpracowaliśmy. Wiele z nich jest cały czas aktualizowane o nowe funkcje. Nie zadowalamy się tym, że projekt po prostu działa. Chcemy aby działał lepiej.

Polish Express

Współpracowaliśmy przy tworzeniu jednego z najpopularniejszych portali informacyjnych dla Polaków w Wielkiej Brytanii. Portal dociera z wiadomościami z UK do tysięcy użytkowników dziennie. Ze względu na duży ruch niezbędne były specjalne mechanizmy cachowania - dzięki temu strona naprawdę szybko się wczytuje.

Użyte technologie: Symfony3, AngularJS

polishexpress.co.uk

AlleMoto

Bardzo rozbudowany serwis z ogłoszeniami motoryzacyjnymi. Umożliwia płatności za promowanie ogłoszenia oraz logowanie przez Facebook i Google. Nowoczesny wygląd stworzony na podstawie dostarczonego projektu graficznego.

Użyte technologie: AngularJS, API z Przelewy24, Facebook i Google

allemoto.com

Coupon Dojo

Wielojęzyczna strona z kuponami (voucherami) oraz kodami rabatowymi dla sklepów. Strona obsługuje 26 krajów, a w bazie danych znajdują się dziesiątki tysięcy kuponów. Portal posiada wbudowany blog.

Użyte technologie: PHP 7, Twig 2, VUE, Ajax

coupondojo.com

Multino

Nowoczesny serwis z ogłoszeniami oparty o gotowy skrypt ogłoszeniowy. Charakteryzuje się przejrzystym wyglądem oraz rozbudowaną funkcjonalnością. Została do niego dodana aplikacja PWA, która działa podobnie do natywnej aplikacji mobilnej.

Użyte technologie: AngularJS, PWA

multino.pl

Kamil Wyremski - portfolio

Porfolio jednego z naszych programistów. Stworzone w React. Na jego koncie Github można podejrzeć kod źródłowy projektu. Strona wraz z aplikacją PWA - działa podobnie do natywnej aplikacji na urządzeniach mobilnych.

Użyte technologie: React, PWA

wyremski.pl

Hosting Dojo

Portal służący porównaniu szybkości hostingów z różnych lokalizacji geograficznych. Strona korzysta z kilku różnych Rest API aby zebrać wyniki testów. Następnie wyświetla je użytkownikom na wykresach.

Użyte technologie: Symfony 5, REST API, VUE, Chart.js

hostingdojo.com

Fundacja Przystań

Współpracowaliśmy przy stworzeniu strony Fundacji Przystań. Strona jest oparta o Symfony 3, posiada własny panel administracyjny. Opracowaliśmy projekt graficzny jak i samą stronę - zarówno Backend jak i Frontend.

Użyte technologie: Symfony 3

fundacjaprzystan.com

MotoBryki

Serwis z ogłoszeniami motoryzacyjnymi i artykułami o tematyce branżowej. Oparty o nasz autorski skrypt ogłoszeniowy. Stworzony na podstawie projektu dostarczonego przez grafika.

Użyte technologie: PHP 7, MySQL, jQuery, AngularJS

motobryki.pl

Kamil Wyremski - blog

Blog programisty prowadzony na Wordpressie. Znajdziesz w nim wpisy dotyczące różnych dziedzin programowania, skryptów z naszej oferty oraz gotowe moduły do wstawienia na strony www.

Użyte technologie: Wordpress

blog.wyremski.pl

Mateusz Rzetecki - porfolio

Portfolio eksperta SEO. Oparte o autorski panel administracyjny. Do strony został dołączony blog. Stworzona na podstawie dostarczonego projektu graficznego.

Użyte technologie: PHP + Twig3, Twitter Bootstrap 4

mrzetecki.com

Strefa.co.uk

Jeden z pierwszych portali ogłoszeniowych dla Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii. Oparty o skrypt ogłoszeniowy Notice. Obsługuje dziennie setki użytkowników, a w bazie posiada dziesiątki tysięcy ogłoszeń.

Użyte technologie: PHP 5.6, MySQL, jQuery

strefa.co.uk

MaxPlus Kalisz

Strona wielobranżowej firmy z Kalisza świadczącej usługi rachunkowe oraz poligraficzne (agencja reklamowa). Stworzyliśmy projekt graficzny, jak i samą stronę wraz z panelem administracyjnym

Użyte technologie: Twitter Bootstrap 3

maxplus.kalisz.pl

Bioskin Kalisz

Strona internetowa profesjonalnego gabinetu kosmetycznego i fryzjerskiego. Cechuje się bardzo szybkim wczytywaniem i dołączoną aplikacją PWA. Backend oparty o framework Symfony 3.

Użyte technologie: Symfony 3, PWA

bioskin-kalisz.pl

Patrycja Wyremska - portfolio

Porfolio jednej z naszych programistek. Specjalizuje się w tworzeniu stron na Wordpressie oraz na Prestashop, a także na pozycjonowaniu portali i pisaniu tekstów na strony i artykułów.

Użyte technologie: Wordpress

upati.pl

King Realty Group

Strona internetowa biura obrotu nieruchomości z Chicago (USA). Do strony dołączony jest dedykowany panel administracyjny. Stworzona na podstawie dostarczonego projektu graficznego.

Użyte technologie: Bootstrap 4

krgproperty.com

PressFoto

Bank zdjęć prasowych dla fotoreporterów i wydawców. Oparty o gotowy skrypt Cuadro. Posiada dwa typy kont różniące się funkcjonalnością. Stworzyliśmy projekt graficzny jak i samą stronę.

Użyte technologie: Materialize

pressfoto.pl

Ogoloshennya

Trzyjęzyczny serwis z ogłoszeniami online (po polsku, rosyjsku i ukraińsku). Oparty o nasz autorski skrypt ogłoszeniowy Notice. Ogłoszenia można dodawać w jednym z trzech języków lub we wszystkich naraz.

Użyte technologie: PHP 5.6, MySQL, jQuery

ogoloshennya.pl

Świat Kamienia

Prosta strona firmowa składu kamienia naturalnego. Zaprojektowaliśmy wygląd oraz stworzyliśmy Backend wraz z panelem administracyjnym oraz Frontend strony.

Użyte technologie: Bootstrap 3, JQuery

skamienia.pl

Chicago Ogłoszenia

Jeden z większych portali ogłoszeniowych dla Polaków mieszkających w Chicago (USA). Portal oparty na naszym autorskim skrypcie ogłoszeniowym Notice. Codziennie dodawane jest kilkanaście do kilkudziesięciu nowych ogłoszeń.

Użyte technologie: PHP 5.6, MySQL, jQuery

chicagoogloszenia.com

Ogłaszamy 24h

Serwis darmowych ogłoszeń z różnych kategorii. Oparty o autorski skrypt ogłoszeniowy Notice. Stworzony na podstawie projektu graficznego

Użyte technologie: PHP 5.6, MySQL, jQuery

oglaszamy24h.pl

Mieszkania w stylu

Strona z ogłszeniami w branży nieruchomości. Oparty o dedykowany skrypt autorski z ogłoszeniami. Stworzony na podstawie projektu graficznego.

Użyte technologie: PHP 7, AngularJS, Bootstrap, jQuery

mieszkaniawstylu.pl

Piknik Event

Strona firmy której specjalizacją są eventy, pikniki firmowe, konferencje, szkolenia, promocje oraz rzeczy niemożliwe. Oparta o Wordpress

Użyte technologie: Wordpress

piknik-event.pl

OzCodesPro

Strona z kodami i kuponami promocyjnymi dla sklepów w Stanach Zjednoczonych. Kupony aktualizują się na bieżąco przez REST API.

Użyte technologie: Symfony 5, REST API

ozcodespro.com

Małgorzata Fuchs

Strona internetowa gabinetu z masażami oraz zabiegami na ciało i twarz. Oparta o Wordpress.

Użyte technologie: Wordpress

malgorzatafuchs.pl

Odnova Clinic

Strona www gabinetu z masażami oraz zabiegami na twarz i ciało. Została oparta o Wordpress i gotowy motyw.

Użyte technologie: Wordpress

odnovaclinic.pl