Skrypty stron www

Oferujemy gotowe skrypty stron internetowych. Dzięki nim w szybki i tani sposób stworzysz własny portal. Nasz topowy produkt to uniwersalny skrypt ogłoszeniowy Notice3. Oferujemy także skrypt dedykowany pod ogłoszenia motoryzacyjne MotoNotice, pod ogłoszenia nieruchomości Holmes2, pod bazę noclegową Festa2 i pod oferty pracy JobNotice. Posiadamy także skrypt dla strony typu demotywatory Demoty2 oraz dla portalu z obrazkami i filmami Cuadro. Dla strony służącej skracaniu linków proponujemy skrypt Corta. Skrypty możesz zakupić w konkurencyjnych cenach w naszym sklepie internetowym. Starsze projekty możesz znaleźć za darmo do pobrania na koncie GitHub

Notice3

Uniwersalny skrypt dla strony z ogłoszeniami online. Po stronie Backendu wykorzystany Symfony 5. Po stronie klienta skrypt używa VUE oraz style z Twitter Bootstrap 5. Idealny dla dużego portalu ogłoszeniowego. Skrypt przeznaczony dla profesjonalnego użytku.

Zobacz demo Kup skrypt

MotoNotice

Skrypt ogłoszeniowy dedykowany dla branży motoryzacyjnej. Umożliwia stworzenie strony lokalnej, ogólnopolskiej lub międzynarodowej. Cechuje się bardzo rozbudowaną funkcjonalnością i łatwą obsługą dla administratora i użytkowników

Zobacz demo Kup skrypt

Demoty2

Skrypt typu Demoty2 umożliwia stworzenie własnej strony internetowej z demotywatorami oraz memami. Jest to nowoczesny skrypt napisany zgodnie ze współczesnymi standardami oparty o system szablonów Twig2 oraz framework CSS Bulma.

Zobacz demo Kup skrypt

Holmes2

Skrypt dla portalu z bazą nieruchomości (Real Estate). Doskonale nadaje się do prowadzenia małych jak i wielkich stron z listą nieruchomości na sprzedaż, wynajem lub zamianę. Z Holmes2 możesz stworzyć portal lokalny, ogólnopolski lub międzynarodowy.

Zobacz demo Kup skrypt

Cuadro

Cuadro to skrypt umożliwiający stworzenie strony internetowej z obrazkami, zdjęciami i filmami z sieci. Umożliwia upload plików graficznych i MP4 przez użytkowników oraz dołączanie filmów z serwisów Youtube, Vimeo oraz DailyMotion.

Zobacz demo Kup skrypt

Festa2

Skrypt Festa2 umożliwia stworzenie strony internetowej z bazą noclegów (bazą miejsc noclegowych). Obsługuje automatyczne płatności w Dotpay, Przelewy24 i PayPal. Jest zintegrowany z Google Maps (po API) i reCAPTCHA.

Zobacz demo Kup skrypt

JobNotice

JobNotice to nowoczesny skrypt dla strony internetowej z ofertami i ogłoszeniami dotyczącymi pracy. Umożliwia stworzenie strony lokalnej, krajowej lub międzynarodowej i zarabiać pasywnie na reklamach oraz na dodawaniu i promowaniu ogłoszeń.

Zobacz demo Kup skrypt

Corta

Dzięki skryptowi Corta możesz stworzyć własną prostą stronę www służącą do skracania linków – do zamieniania długich adresów URL na krótkie i łatwe do zapamiętania. Dzięki temu będą wygodniejsze do zamieszczenia w różnych mediach społecznościowych i komunikatorach.

Zobacz demo Kup skrypt